Ferie zimowe dla MŁODZIEŻY


Pewny śnieg
doskonała zabawa, wykwalifikowana kadra.

 DATA 26.01-02.02 2018
8 miejsc wolne

PRZYGODA I ZABAWA! Bezpiecznie z instruktorami! Ferie zimowe dla młodzieży!

"Zieleniec" -prawdą jest że to istna perełka. Wtedy, gdy zima bywa kapryśna tu zawsze można liczyć na śnieg. Sama miejscowość jest nieduża jednak szalenie urokliwa. Szczególnie po zmroku kiedy pracuje większość z 22 kilometrów oświetlonych tras. Jest to doskonałe miejsce do stawiania pierwszych kroków na nartach i snowboardzie.


Bardzo specyficzny klimat Zieleńca przyciąga mnóstwo turystów. Przyjęło się nawet wspomniać, że położenie zielenieckich stoków wśród gór orlickich daje instnie alpiejki klimat. Daje się to odczuć każdego dnia w Zieleńcu.


Zakwaterowanie w LEWINIE KŁODZKIMOśrodek MARYSIEŃKAOśrodek Wypoczynkowy „Marysieńka” położony jest w malowniczej miejscowości Lewin Kłodzki, umiejscowionej pomiędzy Dusznikami, a Kudową-Zdrój. Daj się ponieść magii Sudetów i Gór Stołowych, a nie pożałujesz - wielu z naszych dotychczasowych klientów często powraca do Lewina - jednej z najstarszych miejscowości Kotliny Kłodzkiej. Położenie miasteczka sprawia, że jest ono doskonałą bazą wypadową na wycieczki piesze i zmotoryzowane - w zasadzie do każdej atrakcji jest blisko! Latem – do pobliskich uzdrowisk i rezerwatów skalnych, Jaskini Niedźwiedziej, Kopalni Złota, Czeskiej Złotej Pragi; czy też zimą - do ośrodka sportów zimowych w Zieleńcu i stoków w czeskiej Destnej. Sam ośrodek to trzy budynki, w których bez problemu mieści się 150 gości. Oferujemy Państwu 52 pokoje 2,3,4-osobowe z własnymi łazienkami i TV. Dysponujemy własną bazą gastronomiczną, salą dyskotekową i dwiema salami konferencyjnymi. Na ogrodzonym terenie znajdują się wiaty grillowe oraz miejsce na ognisko, plac zabaw dla najmłodszych, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej, a także stoły do tenisa stołowego. Na miejscu skorzystać można z usług wypożyczalni rowerów i sprzętu narciarsko-snowboardowego.

Dojazd do Lewina Kłodzkiego
Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania. Autobus będzie woził codziennie nas do Zieleńca oraz w wybrane dni na dodatkowe atrakcje.Cena 1350 plnCENA 1380 pln ZAWIERA


* ZAKWATEROWANIE W POKOJACH Z ŁAZIENKAMI

* WYŻYWIENIE SKAŁDAJĄCE SIĘ Z 3 POSIŁKÓW ORAZ PRZĘKĄSKI I HERBATA CODZIENNIE NA STOKU

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ WYKWALIFIKOWANEJ KADRY ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI

* 6-DNIOWY SKIPASS

* UBEZPIECZENIE NNW z rozszerzeniem narciarsko snowboardowym

* DARMOWY DOSTĘP DO WI-FI

* WSTĘP NA BASEN

* WYCIECZKĘ DO CZESKIEGO NACHODU

* WSTĘP NA HALĘ SPORTOWĄ Z ZAJĘCIAMI SPORTOWYMI

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB

* ZAWODY DLA KURSANTÓW * PRZYDATNE GADŻETY OD FOR SNOW I RAGS * WARSZATY NA PRZYŻĄDACH TRICKBOARD I BALANCE BAR

CENA NIE ZAWIERA

* WYPOŻYCZENIA SPRZETU NARCIARSKIEGO LUB SNOWBOARDOWEGO - CENA ZA CAŁY TURNUS 150ZŁ ZA KOMPLETSZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 6 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Zawsze czwartkową jazdę za dnia zamieniamy na nocną wyprawę od 16 do 20. Robimy wtedy ognisko i bawimy się na śniegu przy sztucznym oświetleniu. Codzienne zajęcia opiewają na 4 godziny jazdy (z przerwą 30 min) z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez - czasem ciężką - pracę ale i zabawę zaprosić na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

Grupy ok 10 osobowe.

KADRA

Jesteśmy pasjonatami sportów zimowych ze sporym bagażem doświadczeń zebranych na stokach całej Europy. For Snow skupia trenerów i instruktorów o najlepszych referencjach. Dlatego nasz Team nie zmiania się już od lat. Znakomite podejście pedagogiczne naszej kadry wzbudza wśród naszych kursantów poczucie zaufania i bezpieczeństwa - co bardzo ważne w prawidłowym procesie szkolenia. Jesteśmy wymagający ale potrafimy doskonale się bawić naszą pracą. Każde niepowodzenie naszych podopiecznych przekuwamy na jeszcze cięższą pracę zespołu!


Udział w zajęciach wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.

Zapraszamy !

PRZYGODA CZEKA!

W CELU ZGŁOSZENIA UCZESTNIKA PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO


ZGŁOŚ UCZESTNIKA