GRUZJA -Gudauri


BAJECZNA GRUZJA
ZESTAW ZAAWANSOWANY!

 DATA 23.02.-02.03 2019
8 miejsca wolne

Inna kultura, inne doznania ten sam biały puch!

Gudauri Gudauri to doskonałe miejsce by zacząć swoją przygodę z freeridem lub też podnieść swoje umiejętności. Długie łagodne stoki, mała ilość drzew i kamieni sprawiają, że jest bardzo bezpiecznie. Zagrożenie lawinowe istnieje, jednak w porównaniu z innymi regionami jest niskie. Sezon trwa od końca grudnia do połowy kwietnia i statystycznie możecie liczyć na 30 "powder days". Dostępność terenu jest spora i nawet kilka dni po opadach znajdziecie nietknięte miejsca gdzie można zostawić swoją linie.


Gudauri to stosunkowo młody resort zimowy. Duże zainteresowanie jazdą w głębokim śniegu spowodowało szybki rozwój tego ośrodka. Dostępność połączeń lotniczych z wielu miejsc na świecie pomogło znacznie rozpropagować ten stosunkowo nieduży ośrodek. Dysponuje on 50 km tres narciarskich ale nie one są tu priorytetem. Znakomite warunki to jazdy poza wyznaczonymi trasami w bardzo bezpiecznym wydaniu przyciąga masę turystów. Gudauri jest jednym z 3 ośrodków narciarskich w Gruzji ale najwyżej położonym i umożliwiającym jazdę na śniegu nawet latem w wysokich partiach gór. To zjawiskowe miejsce jest inne kulturowo jak również obfituje w niepowtarzalne widoki na kaukaskie szczyty.
Zakwaterowanie w GUDAURIHappy Yeti hostelJak piszą właściciele hostelu: "Szczęście rządzi światem :)" Stworzyli oni specialne, zrelaksowane miejsce o szczególnej atmosferze. Happy Yeti to nie tylko hostel, ale zespół kreatywnych, otwartych a przede wszystkim pozytywnych ludzi. Co jest potrzebne dla dobrej jazdy na śniegu? Swieży puch, nietknięte stoki - to właśnie Gudauri! Spotkania z nowymi ludzimi, pozytywna atmosfera - to Happy Yeti.
To bardzo przyjazne miejsce. Zacierają się tu wszelkie różnice kulturowe wśród mieszkańców. Multinarodowościowa atmosfera pozwala poznać bardzo ciekawych ludzi! Wspólna pasja do sportów zimowych daje się odczuć na każdym kroku.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 6 osobowe. Łóżka piętrowe w pokojach z łazienkami. Czysto, ciepło i bardzo miło. dwa duże pokoje wspólne, pomieszczenie na sprzęt i oczywiście.. bar. Każdy pokój posiada własną łazienkę (prysznic, WC, umywalka, lustro i suszarka na ręczniki). Pokoje są sprzątane codziennie. Do dyspozycji gości wszelkiego rodzaju gadżety - żelazko, suszarka do włosów. W całym budynku dostęp do Wi-Fi.
Bar znajduje się na parterze hostelu (czynny do północy). W menu piwo, wino , czacza, a także zakąski i napoje bezalkoholowe. Bezpłatna kawa i herbata przez cały dzień. Na wyposażeniu wiele gier planszowych, zestaw do poker. Projektor, duży ekran, komputer z zestawem filmów o śniegu i oczywiście dobra muzyka. Uwaga ! Od czasu do czasu organizujemy imprezy.
Jedną z zasad hostelu: nie zjesz dobrze, nie będziesz się dobrze bawił. Śniadanie serwujemy od 9:00, a obiadokolacje o 17:30. Kuchnia europejska i gruzińska. Śniadanie przybiera różne formy, czasem na słodko, czasem na słono – zawsze syto i smacznie. Tutaj wiele zależy od wyobraźni szefa kuchni. Kolacja składa się z gorącej zupy, drugiego dania mięsnego (na życzenie opcja wege) i sałatka ze świeżych warzyw. Staramy się, aby zróżnicować menu, więc danie główne w ciągu tygodnia są nie są zazwyczaj powtarzane.

Dojazd do Gruzji
Do gruzji lecimy samolotem z Polskim Liniami Lotniczymi LOT. Koszt biletu na początku listopada wacha się w okolicach 700 pln w obie strony. Bagaż sportowy kosztuje dodatkowo 500 zł w obie strony ale można zapakowac np dwa komplety to jednego bagażu. Transfer z lotniska w Tibilisi i spowrotem załatwimy my. Zwłoka w zakupie biletów może się wiązać ze zmianą ceny lub ich calkowitym brakiem się warto sie sprężyć. Bilety lotnicze załatwiamy we własnym zakresie. RUSZAMY 24 lutego 2018 z Warszawy i wracamy 3 marca z Tibilisi.


link do biletów: Tutaj

Cena 1750 plnCENA 1750 pln ZAWIERA


* ZAKWATEROWANIE z wyżywieniem

* TRANSFER LOTNISKOWY

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS

* DARMOWY DOSTĘP DO WI-FI


CENA NIE ZAWIERA

* UBEZPIECZENIA

* TRANSPORTU LOTNICZEGO

* SKOLENIA SKI & SNBSZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 5 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Codzienne zajęcia opiewają na ok 3 godziny jazdy z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez czasem cięką pracę ale i zabawę zaprosić Was na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

koszt całego kursu GRUPOWEGO to 300 pln za osobę

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA KURSU NA MIEJSCU. WIĄŻE SIĘ TO Z RYZYKIEM BRAKU MIEJSCA W GRUPACH I LEKCJACH INDYWIDUALNYCH W CENIE 50 PLN/H ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY PRZED WYJAZDEM.


Udział w zajęciach jest dobrowolny ale wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.WYJAZD JEST SPECYFICZNY I OGRANICZONY ILOŚCIĄ MIEJSC DO 12.

Zabieramy osoby TYLKO jeżdżące!

Zaliczka w kwocie 750 zł

Zapraszamy !


KUP WYJAZD