ROZPOCZĘCIE SEZONU Les 2 Aples


Najlepsze miejsce na rozpoczecie sezonu!
Klikaj i poznaj naszą bierzącą ofertę.

 DATA 13.12 - 22.12.2024
15 miejsc wolnych na 120

Les 2 Alpes i pełen relaks!

Wychodzę z hotelu i mam kilka metrów do wyciągu... wiosenne słońce, lodowiec powyzej 3000 m n.p.m. snowpark basen i najlepsza ekipa świata!

Ośrodek zapewnia najlepsze w Europie warunki narciarskie, jak również możliwość podziwiania wyjątkowej panoramy Alp, z wysokości 3600m. Znajdziecie znakomite warunki narciarskie i dobre warunki do jazdy poza wyznaczonymi trasami. W ośrodku narciarskim mamy liczne możliwości aktywnego spędzenia czasu po powrocie z nart oraz bogate życie nocne. Zaletą wypoczynku w ośrodku jest kontakt z dziedzictwem narodowym, tradycją i wydarzeniami międzynarodowymi. Ośrodek działa zarówno latem, jak i zimą.


Jest to miejsce, które przyciąga riderów z całego świata praktycznie przez cały rok. Wszystko to dzięki dużej wysokości /ponad 3600 m n.p.m./ i lodowcom zapewniającym warunki do całorocznego szusowania. Ta wyjątkowo klimatyczna miejscówka ma do zaoferowania: 225 km zróżnicowanych dobrze przygotowanych tras narciarskich, bardzo szybkie gondole, które transportują narciarzy z wysokości 1650 metrów nad poziomem morza na 3288 metrów nad poziomem morza, największy w Europie obszar do jazdy na lodowcu, jeden z najbardziej znanych i lubianych snowparków w Europie.

Dodatkową atrakcją tego sezonu będzie uruchomienie nowej koleji godnolowej 3s Jandri!

Ta 32 osobowa gondola będzie transportowała ludzi z poziomu 1662 m n.p.m. prosto na lodowiec na wysokości 3148 m n.p.m.! Snowboardziści i narciarze przyjeżdżają tu licznie ze względu na gwarantowany śnieg, znakomite nartostrady, nowoczesną infrastrukturę wyciągów, niepowtarzalny klimat miasteczka oraz niezliczoną ilość barów, pubów i dyskotek pełnych młodych, chętnych do zabawy ludzi. Trasy są obsługiwane przez 51 wyciągów oraz 214 armatek śnieżnych.


Zakwaterowanie w Les 2 AplesDeux Alpes Ours Blanc


Rezydencja Deux Alpes Ours Blanc to rezydencja położona w samym centrum Les Deux Alpes, w pobliżu sklepów, restauracji, barów i dyskotek. Wszystkie apartamenty posiadają aneksy kuchenne z lodówkę, kuchenkę, piekarnikiem, ekspresem do kawy. Są skromnie, ale funkcjonalnie urządzone. Na terenie hotelu znajduje się basen dla wszystkich gości.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 6 osobowe oraz 4 sobobowe (we wrześniu będą znane szczegóły). Oprócz typowego wyposażenia w aneks kuchenny i łazienkę z WC, apartament posiada łóżko piętrowe, jedno dwuosobowe rozkładane w salonie oraz jedno małżeńskie w osobnym pokoju. Wszystko, choć skromne, daje wszystko czego potrzeba do spędzenia wygodnie czasu poza stokiem i nabrania sił na następny dzień. W apartamentach będzie również dostępna bielizna pościelowa - poszewki - w cenie.
Dojazd do Les 2 Aples
Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. W razie potrzeby zabiermy przyczepę na sprzęt narciarski. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania.Cena ORIENTACYJNA 2000 plnCENA orientacyjna 2000 pln ZAWIERA

Uwaga! cena ostateczna będzie znana we wrzesniu i jest zależna od nowego cennika karnetów. Cennik powinien byc dostępny w sierpniu. Zmiana może być o około 100 zł

Jeśli ta oferta zainteresowała Cię na tyle że rozważasz wyjazd z nami to wypełnij formularz zgłoszeniowy.

wpłaty będą przyjmowane we wrześniu po określeniu ceny ostatecznej.
* ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH (W PEŁNI WYPOSAŻONE Z ANEKSEM KUCHENNYM)

* BIELIZNĘ POŚCIELOWĄ

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS

* WSTĘP NA OTWARTY BASEN Z PODGRZEWANĄ WODĄ ORAZ LODOWISKO

* DARMOWE TESTY SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDOWEGO

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB


CENA NIE ZAWIERA

* KAUCJI ZWROTNEJ 80 EURO/OS ( KAUCJA ZOSTANIE ZEBRANA W AUTOBUSIE PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ ODLICZONA KWOTĘ)

* OPŁATY KLIMATYCZNEJ 12 EURO (RÓWNIEŻ ZBIERAMY W AUTOBUSIE)


OPCJONALNIE PŁATNE NA MIEJSCU:

* SPRZ.TANIE KOŃCOWE (BEZ KUCHNI): OD 60 EURO

* WLAN W HOLU: OK. 5 EURO/DZIEŃ LUB ok 22 EURO/TYDZIEŃ

* SKOLENIA SKI & SNB JAK CO ROKU WYPOSAŻYMY WAS W NIEZBĘDNE PRZYBORY TOALETOWE I KUCHENNE. TABLETKI DO ZMYWARKI, MYJKI KUCHENNE, PŁYN DO NACZYŃ, WORKI NA ¦MIECI, MYDŁO, PAPIER TOALETOWY - TO RZECZY O KTÓRE ZADBAMY MY!

DOPŁATA ZA CHĘĆ POSIADANIA WOLNEGO MIEJSCA W APARTAMENCIE WYNOSI 150 EURO ZA JEDNO MIEJSCE. TEGO TYPU USŁUGĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ PRZED WYJAZDEM.SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 5 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Codzienne zajęcia opiewają na ok 3 godziny jazdy z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez czasem cięką pracę ale i zabawę zaprosić Was na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

Grupy ok 10 osobowe.

koszt całego kursu to 400 pln


Udział w zajęciach jest dobrowolny ale wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.

ZAPRASZAMY


ZAPISZ SIĘ