LES KARELLIS SPRING BREAK


Dłuższy wiosenny dzień
- więcej zabawy na stoku!

 DATA 18-27 marca 2022
0 miejsc wolnych zapisz się na listę rezerwową - wypełnij formularz

Najlepej wiosną z For Snow!

Tegoroczny sezon zakończymy w nowym miejscu.
Śnieg jest bajeczny dzięki wysokości (1600 - 2500 m), ekspozycji północ-południe i armatkom śnieżnym. To spokojne miejsce z dużym potencjałem na free ride. Cały teren narciarski to łaczna liczba 60 km tras. Mało? Nie wydaje nam się aby można było się nudzić. Ogółem do dyspozycji jest 28 tras narciarskich z najdłuższą trasą liczącą aż 9 km! Przewyższenie w ośrodku to niebagatelne 920 m!Zakwaterowanie w Les KarellisThe KocoonPołożony w samym sercu rodzinnego ośrodka narciarskiego Karellis, Kocoon to hotel apartamentowy oferujący przestronne i jasne mieszkania z nowoczesnymi meblami. Dzięki wysokiej jakości usług, Kocoon oferuje więcej niż tylko apartamenty, oferuje prawdziwe wrażenia! Apartamenty w obiekcie Kocoon są wyposażone w telewizor i dysponują salonem, łazienką, balkonem oraz kuchnią wyposażoną w lodówkę, ekspres do kawy oraz kuchenkę mikrofalową lub piekarnik.

W tym stosunkowo nowym obiekcie apartamenty zostały zaprojektowane tak aby część sypialna była odizolowana od części użytkowej. Znikają zatem rozkładane kanapy z salonu.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 4 i 6 osobowe oraz jeden potężny dwupoziomowy 12 osobowy. Tegoroczna propozycja wchodzi na wyższy standard i oferuje więcej przestrzeni i wygodniejsze apartamenty. W cenie jest dostęp do WiFi oraz do ogólnodostępnej pralni. Więc jeśli potrzebujesz przeprać swoją bieliznę będzie to prostsze niż do tej pory. Ponad to apartamenty będą miały przygotowane już zaścielone łóżka.


PLAN APARTAMENTU 4 SOSOBOWEGO

PLAN APARTAMENTU 6 SOSOBOWEGO

Każdy po całodniowej przygodzie na stoku może również skorzystac z hotelowego spa.
Hotel oferuje śniadania w cenie 35 euro za cały tydzień. Chcesz skorzystać z takiej formy żywienia to zaznacz to w formularzu.

TRANSPORT do Les Karellis

Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. W razie potrzeby zabiermy przyczepę na sprzęt narciarski. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania.Cena 1640 plnCENA 1640 pln ZAWIERA


* ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH WIELOOSOBOWYCH 4,6 i 12 osobowych (W PEŁNI WYPOSAŻONE Z ANEKSEM KUCHENNYM)

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS

* DARMOWE TESTY SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDOWEGO

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB

* ZAWODY DLA KURSANTÓW

* PRZYDATNE GADŻETY OD FOR SNOW I RAGS

* imprezy towarzyszące - Apresski na stoku / wieczorna dyskoteka / ciekawe warsztaty - informacje będą podawane na bieżąco - jeśli będzie to możliwe * ŚRODKI CZYSTOŚCI

CENA NIE ZAWIERA

* KAUCJI ZWROTNEJ 80 EURO/OS (KAUCJA ZOSTANIE ZEBRANA W AUTOBUSIE PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ ODLICZONA KWOTĘ)

* OPŁATY KLIMATYCZNEJ 1,7 EURO dziennie (RÓWNIEŻ ZBIERAMY W AUTOBUSIE)

OPCJONALNIE PŁATNE NA MIEJSCU:

* UBEZPIECZENIA * SKOLENIA SKI & SNB * RĘCZNIKÓW

DOPŁATA ZA CHĘĆ POSIADANIA WOLNEGO MIEJSCA W APARTAMENCIE WYNOSI 100 EURO ZA JEDNO MIEJSCE. TEGO TYPU USŁUGĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ PRZED WYJAZDEM.
ZALICZKA W KWOCIE 800 ZŁ OD OSOBY POWINNA ZOSTAĆ WPŁACONA NIEZWŁOCZIE PO DOKONANIU REZERWACJI. OPŁATA CAŁOŚCI ZA WYJAZD MUSI ZOSTAĆ UISZCZONA DO 20.02.2020 R. BRAK OPŁATY W TYM TERMINIE JEST JEDNOZNACZNY Z UTRATĄ MIEJSCA I ZALICZKI.

BRAK MOŻLIWOŚCI WYKUPIENIA WYJAZDU BEZ PRZEAZDU AUTOBUSEM!

DANE DO PRZELEWU

For Snow Grzegorz Paszkiewicz

44-200 Rybnik Rynek 11

konto Santander PL 49150011551011501817580000SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWE
ZAPISZ SIĘ