Wyjazd Vars


VARS - SPRING CHILL ADVENTURE II
Wspamiałe miejsce na wiosenny wypoczynek!

 DATA 23-31 marzec 2018
54 miejsca wolne

Wiosenny urlop i doskonała zabawa!

"La Foret Blanche" - w tłumaczeniu "Biały las" - to potoczna nazwa terenów na których lezy Vars - Risoul. Większość, bo ponad 80 % tras zjazdowych leży powyżej 2000 m n.p.m i co ciekawe na tej wysokości wystęuje jescze liczna roślinność. Daje to niesamowite uczucie bliskości gór. Region Alp nadmorskich jest jednym z najbardziej śnieżnych części Alp. Ponad 180 km tras daje znakomite warunki do zabawy i nauki. Obecnie na terenie ośrodka funkconuje 6 snowparków tematycznych. Ars la Forêt Blanche stał się renomowanym miejscem w świecie dzięki najszybszej trasie narciarskiej na świecie 254.958 km / h i jednym z najpiękniejszych w Europie snowparków. Od wielu lat w ośrodku odbywają się najlepsze koncerty oraz zawody na nartach freeride i freestyle oraz snowboardzie. Życie w kurorcie bije w rytmie najważniejszych wydarzeń sportowych i muzycznych.


Usytuowany w sercu Dzielnicy Hautes Alpes na 1850 m npm, Vars jest jednym z ulubionych ośrodków z Alpes du Sud. Cztery wioski stanowią centrum życia tego miejsca. Są to: St Marcellin, historyczne St Marie, gdzie zainstalowano pierwsze wyciągi, St Catherine i Claux - w sercu kurortu, stanowiące połączenie ducha starych wiosek i nowoczesnych obiektów dużych ośrodków narciarskich.


Zakwaterowanie w VARSRésidence**** Les Chalets des RennesKomfortowy, 4-gwiazdkowy obiekt noclegowy Les Chalets des Rennes składa się z kompleksu obiektów apartamentowych, położonych bezpośrednio przy jednej z nartostrad. Les Chalets des Rennes od tego sezonu rozbudowało się i dysponuje własnym basenem w cenie pobytu. POŚCIEL (POSZEWKI) JEST NA WYPOSAŻENIU OBIEKTU I NIE TRZEBA ZABIERAĆ JEJ Z DOMU LUB DODATKOWO PŁACIĆ.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 6 osobowe. Oprócz typowego wyposażenia w aneks kuchenny i łazienkę z WC, apartament posiada łóżko piętrowe, jedno dwuosobowe rozkładane w salonie oraz jedno małżeńskie w osobnym pokoju. Wszystko, choć skromne, daje wszystko czego potrzeba do spędzenia wygodnie czasu poza stokiem i nabrania sił na następny dzień.

Dojazd do VARS
Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. W razie potrzeby zabiermy przyczepę na sprzęt narciarski. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania.Cena 1390 plnCENA 1390 pln ZAWIERA


* ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH (W PEŁNI WYPOSAŻONE Z ANEKSEM KUCHENNYM)

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS

* UBEZPIECZENIE NNW z rozszerzeniem narciarsko snowboardowym

* DARMOWY DOSTĘP DO WI-FI

* WSTĘP NA HOTELOWY BASEN

* DARMOWE TESTY SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDOWEGO

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB

* ZAWODY DLA KURSANTÓW * PRZYDATNE GADŻETY OD FOR SNOW I RAGS * WARSZATY NA PRZYŻĄDACH TRICKBOARD I BALANCE BAR

CENA NIE ZAWIERA

* KAUCJI ZWROTNEJ 80 EURO/OS (350E/APARTAMENT, KAUCJA ZOSTANIE ZEBRANA W AUTOBUSIE PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ ODLICZONA KWOTĘ)

* OPŁATY KLIMATYCZNEJ 8 EURO (RÓWNIEŻ ZBIERAMY W AUTOBUSIE)

OPCJONALNIE PŁATNE NA MIEJSCU:

* SPRZ.TANIE KOŃCOWE (BEZ KUCHNI): OD 60 EURO

* TV - 40 EURO/TYDZIEŃ

* SKOLENIA SKI & SNB JAK CO ROKU WYPOSAŻYMY WAS W NIEZBĘDNE PRZYBORY TOALETOWE I KUCHENNE. TABLETKI DO ZMYWARKI, MYJKI KUCHENNE, PŁYN DO NACZYŃ, WORKI NA ŚMIECI, MYDŁO, PAPIER TOALETOWY - TO RZECZY O KTÓRE ZADBAMY MY!

DOPŁATA ZA CHĘĆ POSIADANIA WOLNEGO MIEJSCA W APARTAMENCIE WYNOSI 100 EURO ZA JEDNO MIEJSCE. TEGO TYPU USŁUGĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ PRZED WYJAZDEM.SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 5 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Codzienne zajęcia opiewają na ok 3 godziny jazdy z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez czasem cięką pracę ale i zabawę zaprosić Was na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

Grupy ok 10 osobowe.

koszt całego kursu to 250 pln

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA KURSU NA MIEJSCU. WIĄŻE SIĘ TO Z RYZYKIEM BRAKU MIEJSCA W GRUPACH I LEKCJACH INDYWIDUALNYCH W CENIE 50 PLN/H ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY PRZED WYJAZDEM.


Udział w zajęciach jest dobrowolny ale wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.

WYJAZD - aspekty technicze

Ruszamy 23 marca z Rybnika o godzinie 18:00 z parkingu przy Biedronce na ul. Mikołowskiej (za stacją BP) Następnie jedziemy do Wrocławia i ok. godziny 21:00 zaczynamy pakowanie we Wrocławiu. Ruszamy do Francji z Wrocławia najpóżniej o 21:30. Można dojechać do Wrocławia lub Rybnika we Własnym zakresie lub za dopłatą (informacja u nas indywidualnie)

POWRÓT

Naszą przygodę zakończymy 31 marca popołudniu. Oznacza to że z Francji wyruszymy w PIĄTEK , w godzinach popołudniowych po posprzątaniu i odebraniu apartamentów. Wszystko sprowadza się do spokojnego spotkania się z naszymi rodzinami w niedzielę Wielkanocną. Dlatego ruszamy wcześniej. Zapraszamy !

PROMOCJA

Przy zakupie jednorazowo pakietu wyjazdowego ze szkoleniem cena 1600 pln


KUP WYJAZD