Wyjazd Val Thorens


Przywitaj zimę z nami
w największym ośrodku narciarskim w Europie!

 DATA 7-16 grudzień 2018
5 miejsc wolnych

Rozpoczynamy sezon!

Rozpoczynamy sezon! Robimy to grubo! Największy ośrodek narciarski na świecie czeka! Trzy doliny to nieskończone możliwości! Ponad 700 km tras na połączonym karnecie dolin Belleville, Courchevel i Méribel. Samo Val Thorens jako najwyżej położony w europie ośrodek zapewnia znakomite warunki do jazdy. Możliwość zakwaterowania w samym centrum ośrodka daje możliwości skorzystania z szeregu atrakcji, sklepów, butików oraz restauracji i pubów. Wiele snowparków i zróżnicowanie tras zjazdowych daje praktycznie nieograniczone możliwości. Również freeridowe! Sam karnet Val Thorens to aż 150 km tras!


To miejsce nie wymaga reklamy. Od lat jest mekką dla wszystkich narciarzy i snowboardzistów z całego świata. Można tutaj spotkać najlepszych riderów i riderki. Val Thorens słynie również z najlepszego Aperski w europie. Trzy dyskoteki oraz ponad 20 różnych barów nie pozwala się nudzić. Snowpark w samym Valthorens to ponad 70000 m2 placu zabaw! Usytuowanie miejscówki jest bajeczne i pozwala podziwiać zapierające dech widoki wysokich gór! Alpejskie trzy doliny mimo swojej komercjalizacji zachowały urok i niesamowity charakter.


Zakwaterowanie w Val ThorensRésidence Altineige


Rezydencja Altineige to obiekt położony w samym centrum Val Thorens w pobliżu sklepów, restauracji, barów, dyskotek. Można dosłownie wpinać się w sprzęt w progu hotelu. Mimo skromnego wyglądu ma wszystkie potrzebne atuty do aktywnego spędzenia czasu w Val Thorens. Wszystkie apartamenty posiadają aneksy kuchenne z lodówkę, kuchenkę, piekarnikiem, ekspresem do kawy. Są skromnie, ale funkcjonalnie urządzone. Mimo swojej niewielkiej powierzchni zostały urządzone tak aby można było zadbać o wszystkie potrzeby podczas wypoczynku.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 5 osobowe. Oprócz typowego wyposażenia w aneks kuchenny i łazienkę z WC, apartament posiada łóżko piętrowe, jedno dwuosobowe rozkładane w salonie oraz jedno małżeńskie w osobnym pokoju. Wszystko, choć skromne, daje wszystko czego potrzeba do spędzenia wygodnie czasu poza stokiem i nabrania sił na następny dzień. Apartamenty nie mają bielizny pościelowej /poszewek/ więc najlepiej zabrać własną lub zakupić na miejscu za 10 euro.
Dojazd do Val Thorens
Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. W razie potrzeby zabiermy przyczepę na sprzęt narciarski. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania.Cena 1600 plnCENA 1600 pln ZAWIERA


* ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH (W PEŁNI WYPOSAŻONE Z ANEKSEM KUCHENNYM)

* POŚCIEL W HOTELU (POSZEWKI)

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS Val Thorens na 150 km tras - możliwość rozszerzenia na 3 Doliny za 40 Euro

* UBEZPIECZENIE NNW z rozszerzeniem narciarsko snowboardowym

* DARMOWE TESTY SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDOWEGO

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB

* ZAWODY DLA KURSANTÓW

* PRZYDATNE GADŻETY OD FOR SNOW I RAGS

* WARSZATY NA PRZYŻĄDACH TRICKBOARD I BALANCE BAR


CENA NIE ZAWIERA

* KAUCJI ZWROTNEJ 80 EURO/OS (350E/APARTAMENT, KAUCJA ZOSTANIE ZEBRANA W AUTOBUSIE PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ ODLICZONA KWOTĘ)

* OPŁATY KLIMATYCZNEJ 9 EURO (RÓWNIEŻ ZBIERAMY W AUTOBUSIE)

OPCJONALNIE PŁATNE NA MIEJSCU:

* SPRZ.TANIE KOŃCOWE (BEZ KUCHNI): OD 60 EURO

* TVrental €8/dzień, €42/tydzień * SKOLENIA SKI & SNB * Wifi access €8/dzień, €20/tydzień, Familypack (4 urządzenia) : €35/tydzień JAK CO ROKU WYPOSAŻYMY WAS W NIEZBĘDNE PRZYBORY TOALETOWE I KUCHENNE. TABLETKI DO ZMYWARKI, MYJKI KUCHENNE, PŁYN DO NACZYŃ, WORKI NA ¦MIECI, MYDŁO, PAPIER TOALETOWY - TO RZECZY O KTÓRE ZADBAMY MY!

DOPŁATA ZA CHĘĆ POSIADANIA WOLNEGO MIEJSCA W APARTAMENCIE WYNOSI 100 EURO ZA JEDNO MIEJSCE. TEGO TYPU USŁUGĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ PRZED WYJAZDEM.SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 5 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Codzienne zajęcia opiewają na ok 3 godziny jazdy z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez czasem cięką pracę ale i zabawę zaprosić Was na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

Grupy ok 10 osobowe.

koszt całego kursu to 250 pln

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA KURSU NA MIEJSCU. WIĄŻE SIĘ TO Z RYZYKIEM BRAKU MIEJSCA W GRUPACH I LEKCJACH INDYWIDUALNYCH W CENIE 50 PLN/H ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY PRZED WYJAZDEM.


Udział w zajęciach jest dobrowolny ale wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.


KUP WYJAZD