Wyjazd Vars


VARS


 DATA 21-30 stycznia 2021
54 miejsc wolnych

Przeniesiony wyjazd grudniowy!

"La Foret Blanche" - w tłumaczeniu "Biały las" - to potoczna nazwa terenów na których lezy Vars - Risoul. W tym roku wszystko jest wyjątkowe. Pandemia mocno nas dotknęła. Ale nie poddajemy się i chemy dalej dla Was robić najlepsze wyjazdy!

Chcemy Wam podziękować za to że jesteście dalej z nami! Dlatego podczas pobytu w Vars będziecie mieli możliwość skorzystać całkowicie za DARMO z naszych szkoleń. Darmowe szkolenie dotyczy tylko grupowych oraz wymaga wcześniejszej deklaracji. Musimy wiedzieć ile Was będzie i jak to ogarnąć. Trzeba zatem przed wyjazdem zgłosić się na szkolenie. Podczas pobytu nie będziemy przyjmować już do grup - no chyba że będzie miejsce :) Więc jeśli chcesz mieć gwarancję to zapisz się wcześniej!

Wybór padł w tym roku ponownie na Vars, ponieważ jest to miejsce przez nas dobrze znane i jesteśmy wstanie zapewnić tu maksymalnie bezpieczny dla Was czas. Co więcej w przypadku WPROWADZENIA OBOSTRZEŃ UNIEMOŻLIWIAJĄCYCH NAM WYJAZD NIE TRACIMY NIC. Większość, bo ponad 80 % tras zjazdowych leży powyżej 2000 m n.p.m i co ciekawe na tej wysokości wystęuje jescze liczna roślinność. Daje to niesamowite uczucie bliskości gór. Region Alp nadmorskich jest jednym z najbardziej śnieżnych części Alp. Ponad 180 km tras daje znakomite warunki do zabawy i nauki. Obecnie na terenie ośrodka funkconuje 6 snowparków tematycznych. Ars la Forêt Blanche stał się renomowanym miejscem w świecie dzięki najszybszej trasie narciarskiej na świecie 254.958 km / h i jednym z najpiękniejszych w Europie snowparków. Od wielu lat w ośrodku odbywają się najlepsze koncerty oraz zawody na nartach freeride i freestyle oraz snowboardzie. Życie w kurorcie bije w rytmie najważniejszych wydarzeń sportowych i muzycznych.


Usytuowany w sercu Dzielnicy Hautes Alpes na 1850 m npm, Vars jest jednym z ulubionych ośrodków z Alpes du Sud. Cztery wioski stanowią centrum życia tego miejsca. Są to: St Marcellin, historyczne St Marie, gdzie zainstalowano pierwsze wyciągi, St Catherine i Claux - w sercu kurortu, stanowiące połączenie ducha starych wiosek i nowoczesnych obiektów dużych ośrodków narciarskich.


Zakwaterowanie w VARSRésidence Pra Sainte MarieRezydencja ta usytuowana jest naprzeciwko wyciągu krzesełkowego i stoku narciarskiego Vars Olympic w ośrodku narciarskim Forêt Blanche w miejscowości Vars Sainte Marie. Do dyspozycji Gości jest centrum fitness, basen z podgrzewaną wodą i łaźnia turecka.

APARTAMENTY


Do naszej dyspozycji pozostają apartamenty 6 osobowe. Oprócz typowego wyposażenia w aneks kuchenny i łazienkę z WC, apartament posiada łóżko piętrowe, jedno dwuosobowe rozkładane w salonie oraz jedno małżeńskie w osobnym pokoju. Wszystko, choć skromne, daje wszystko czego potrzeba do spędzenia wygodnie czasu poza stokiem i nabrania sił na następny dzień.

Dojazd do VARS
Jak zawsze autobus będzie wygodny i nowoczesny. Firma Adamex, z którą współpracujemy od lat to sprawdzony i solidny przewoźnik. W razie potrzeby zabiermy przyczepę na sprzęt narciarski. Atmosfera w autobusie zawsze jest dobra. Mimo niekrótkiej podróży, mija ona sprawnie i szybko. Na pokładzie zawsze wspólnie dbamy i pozytyny klimat ale i spokój i odpowiednie warunki do wygodnego podróżowania. Jeśli obostrzenia Covidowe nie pozwolą na pełne obłożenie autobusu będziemy szukali najlepszego rozwiązania - o to możecie być spokojni.Cena 1600 plnCENA 1600 pln ZAWIERA

PROMOCJA DO KOŃCA ROKU 2020 - 1500 PLN
* ZAKWATEROWANIE W APARTAMENTACH (W PEŁNI WYPOSAŻONE Z ANEKSEM KUCHENNYM)

* TRANSPORT ELEGANCKIM AUTOKAREM

* OPIEKĘ PILOTÓW

* 6-DNIOWY SKIPASS

* DARMOWE SZKOLENIE GRUPOWE SNOWBPARDOWE I NARCIARSKIE * WSTĘP NA HOTELOWY BASEN

* DARMOWE TESTY SPRZĘTU NARCIARSKIEGO I SNOWBOARDOWEGO

* POKAZY FILMOWE ORAZ VIDEO ANALIZA ZAJĘĆ SKI & SNB

* ZAWODY DLA KURSANTÓW

* PRZYDATNE GADŻETY OD FOR SNOW I RAGS

CENA NIE ZAWIERA

* KAUCJI ZWROTNEJ 80 EURO/OS (350E/APARTAMENT, KAUCJA ZOSTANIE ZEBRANA W AUTOBUSIE PROSZĘ PRZYGOTOWAĆ ODLICZONA KWOTĘ)

* OPŁATY KLIMATYCZNEJ 10 EURO (RÓWNIEŻ ZBIERAMY W AUTOBUSIE)

OPCJONALNIE PŁATNE NA MIEJSCU:

* SPRZ.TANIE KOŃCOWE (BEZ KUCHNI): OD 60 EURO

* TV - 40 EURO/TYDZIEŃ

*WIFI * UBEZPIECZENIA NNW (kupujemy indywidualnie!)
ZALICZKĘ W KWOCIE 500 ZŁ NALEŻY WPŁACIĆ KLIKAJĄCKUP WYJAZD


JAK CO ROKU WYPOSAŻYMY WAS W NIEZBĘDNE PRZYBORY TOALETOWE I KUCHENNE. TABLETKI DO ZMYWARKI, MYJKI KUCHENNE, PŁYN DO NACZYŃ, WORKI NA ŚMIECI, MYDŁO, PAPIER TOALETOWY - TO RZECZY O KTÓRE ZADBAMY MY!

DOPŁATA ZA CHĘĆ POSIADANIA WOLNEGO MIEJSCA W APARTAMENCIE WYNOSI 100 EURO ZA JEDNO MIEJSCE. TEGO TYPU USŁUGĘ NALEŻY ZGŁOSIĆ PRZED WYJAZDEM.SZKOLENIA NARCIARSKIE I SNOWBOARDOWEPROFESJONALNE SZKOLENIE SNOWBOARDOWE I NARCIARSKIE POD OKIEM NAJLEPSZYCH TRENERÓW I INSTRUKTORÓW

Szkolenie odbywa się przez 5 dni codziennie, zaczynając od niedzieli. Cały kurs opiera się o metodykę i technikę opracowaną przez SITS i SITN. Codzienne zajęcia opiewają na ok 3 godziny jazdy z instruktorem w grupie w zależności od poziomu zaawansowania. Podstawową różnicą jest to, że my uczymy jeździć a nie ślizgania się na śniegu. To nasza pasja i chcemy przelać ją w jak najwięcej serc. Zajawka przerodziała się w sposób na życie i piękny sport stał się naszym codziennym powietrzem. Chcemy poprzez czasem cięką pracę ale i zabawę zaprosić Was na wspaniałą przygodę i odkrywanie w sobie nowych możliwosci.

Grupy ok 10 osobowe.


Udział w zajęciach jest dobrowolny ale wiąże się z przesrzeganiem regół, dostosowaniem się do planu zajęć oraz czasem ciężką pracą ale głównie fajną zabawą.

WYJAZD - aspekty technicze

Ruszamy 21 STYCZNIA z Rybnika o godzinie 18:00 z parkingu przy Biedronce na ul. Mikołowskiej (za stacją BP) Następnie jedziemy do Wrocławia i ok. godziny 21:00 zaczynamy pakowanie we Wrocławiu. Ruszamy do Francji z Wrocławia najpóżniej o 21:30. Można dojechać do Wrocławia lub Rybnika we Własnym zakresie lub za dopłatą (informacja u nas indywidualnie)

POWRÓT

Naszą przygodę zakończymy 30 stycznia rano. Oznacza to że z Francji wyruszymy w SOBOTĘ, w godzinach porannych po posprzątaniu i odebraniu apartamentów. Jeśli wszyscy się zgodzą jednogłośnie to rozważymy wcześniejszy powrót. Ruszylibyśmy wtedy w piątek wieczorem. Ustalimy na miejscu czy wybrać taki wariant aby mieć więcej czasu na przygotowanie się do Świąt. Zapraszamy !

NIE CZEKAJ - ZAPISZ SIĘ!


KUP WYJAZD